03-06 maja 2023 | Wrocław, Park Hotel Diament Wrocław, ul. Muchoborska 10

REVIVAL NIGHTS

Konferencja Przebudzeniowa

Doświadcz Bożej obecności!

Revival nights

Jesteś gotowy, by przejść na kolejny poziom? Revival Nights w tym roku odbywają się we Wrocławiu na początku maju 2023 roku. Te wieczory są pełne potężnego uwielbienia i nauczania, ale przede wszystkim to czas spotkania z namaszczeniem i obecnością Boga.

Usługującymi będą: Dr Kamil Hałambiec, Pastor Tomi Lehto, Pastorstwo Jon i Lucisha Featherstone!

Czas proroczego uwielbienia poprowadzi Revival Band z gościnnym udziałem Esther Featherstone z UK!

Dołącz do nas, jeśli nie chcesz przegapić tych wspaniałych możliwości zmiany życia

Udział w konferencji jest bezpłatny. Rejestracja obowiązkowa!

Dlaczego warto wziąć udział

1

Inspirujące kazania i przemówienia

Konferencje przebudzenia, takie jak Revival Night, są znane z tego, że przyciągają nie tylko wielu ludzi, ale także wybitnych mówców, którzy dzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą na temat wiary. Te namaszczone posługi przemawiają do serca słuchaczy i inspirują ich do dalszego rozwoju duchowego.

2

Wspólnota

Konferencje przebudzenia to również doskonała okazja do spotkania innych ludzi, którzy podzielają podobne pragnienia oglądania i doświadczania Bożego działania w codziennym życiu. To świetne miejsce do poznania nowych ludzi i nawiązania relacji, które wspomogą wzrost w duchowej dojrzałości.

3

Uczestnictwo w praktykach duchowych

Konferencje przebudzenia to czas duchowej uczty i bogactwa duchowego pokarmu, począwszy od wspólnego uwielbienia i karmienia się Słowem Bożym, przez proroctwa oraz modlitwę o uzdrowienie i uwolnienie. Udział w takich praktykach wspomaga uczestników w pogłębianiu ich relacji z Bogiem.

Poznaj Mówców Konferencji

Tomi i Sanna Lehto

River Church, Finlandia

Pastorstwo Tomi i Sanna Lehto są liderami River Church w Finlandii. Chociaż urodzili się w Finlandii, to spędzili większą część swojego życia w Stanach Zjednoczonych, gdzie studiowali i następnie służyli w River Bible Institute. W 2011 roku wrócili do Finlandii jako misjonarze, a w 2012 roku narodził się kościół River Helsinki.

Od samego początku ich wizją było być prawdziwie międzynarodowym kościołem, docierającym i kochającym ludzi ze wszystkich klas społeczno-ekonomicznych.

„Największym pragnieniem naszego serca jest kochać Boga i służyć ludziom!  To głębokie pragnienie polega na tym, aby każdy mógł usłyszeć dobrą nowinę Ewangelii i doświadczyć jej zmieniającej mocy, aby mógł żyć dobrym życiem, które Bóg przygotował dla każdego. Wierzymy, że Bóg ma powołanie i cel dla każdego człowieka i chcemy, aby chrześcijanie otrzymali pełne wyposażenie do wypełnienia tej misji”.

Tomi i Sanna mają troje dzieci: Marię, Jonathana i Abigail.

Jon i Lucisha Featherstone

Elim Wimbledon, Londyn

Pastorstwo Jon i Lucisha Featherstone są liderami Elim Wimbledon w Londynie. Kierują również RIG UK, a także RIG London Apostolic Centre. Ponadto Pastor Lucisha prowadzi Radiance London, czyli wydarzenie dla kobiet, które cieszy się olbrzymią popularnością i gromadzi kobiety z całego świata.

Jon i Lucisha uczyli się w Brownsville Revival School of Ministry w Pensacola na Florydzie. Posługują w służbie proroczej i mają powołanie do szkolenia i wyposażania ludu Bożego w tych czasach ostatecznych. 

Jon i Lucisha są małżeństwem od ponad 20 lat i mają troje dzieci: Isayah, Esther i Gracie-Beth.

Kamil i Anna Hałambiec

CEO Pentekoste Network

Pastorstwo Kamil i Anna Hałambiec, obecnie zaangażowani w służbę duszpasterską w USA. Prowadzą również działania Misji Pentekoste, której agendami są Wydawnictwo Pentekoste i Pentekoste Network. Dr Kamil jest autorem książek (m.in. „Doświadczenie religijne w Pismach Jonathana Edwardsa”) i artykułów naukowych a także wykładowcą akademickim (River University, Trinity Bible College, WSTS). Obecnie jako Visiting Scholar prowadzi również badania na Uniwersytecie Yale.

Ich pragnieniem jest oglądać duchowe przebudzenie wśród rodaków oraz we wszystkich miejscach do których posyła ich Bóg.

Mają troje dzieci: Nehemiasza, Ezechiela i Abigail.

www.drkamil.org

Agenda konferencji

Podczas każdego wieczoru dostępna będzie posługa z modlitwą o zbawienie, uzdrowienie,

uwolnienie, napełnienie Duchem Świętym, a także posługa prorocza.

Środa, 3 maja 2023. Start - 18:00
Drzwi otwarte od godz. 17:00
Tematem przewodnim tego wieczoru będzie obfitość Bożych obietnic i błogosławieństw dla wierzącego! Przyjdź z wiarą by przyjąć Boże cuda w każdym aspekcie życia, zarówno fizycznym, materialnym, jak i duchowym.
Środa, 3 maja 2023. Start - 18:00
Drzwi otwarte od godz. 17:00
Czwartek, 4 maja 2023. Start - 18:00
Drzwi otwarte od godz. 17:00
Skoncentrujemy się na Bożej obietnicy dotyczącej wolności w życiu wierzącego, w każdej dziedzinie życia. Będziemy szczególnie modlić się o uzdrowienie z chorób fizycznych oraz uwolnienie z wszelkiej opresji.
Czwartek, 4 maja 2023. Start - 18:00
Drzwi otwarte od godz. 17:00
Piątek, 5 maja 2023. Start - 18:00
Drzwi otwarte od godz. 17:00
Tematem przewodnim będzie błogosławieństwo napełnienia i chrztu w Duchu Świętym. Cały wieczór przepełniony będzie wołaniem i modlitwą o wylanie Ducha Świętego na zgromadzonych. Będziemy modlić się o chrzest Duchem Świętym a także o świeże napełnienie dla każdego pragnącego.
Piątek, 5 maja 2023. Start - 18:00
Drzwi otwarte od godz. 17:00
Sobota, 6 maja 2023. Start - 18:00
Drzwi otwarte od godz. 17:00
Skoncentrujemy się na doświadczaniu i przeżywaniu Bożej obecności oraz wołaniu o duchowe przebudzenie, zarówno osobiste, jak i w rodzinach oraz narodzie.
Sobota, 6 maja 2023. Start - 18:00
Drzwi otwarte od godz. 17:00

Sobotnia konferencja Pentekoste Network – Kościół, Słowo i Duch!

Dwie sesje z których każda obejmuje czas uwielbienia, nauczania oraz panelu Q&A, podczas którego uczestnicy będą mogli zadawać pytania związane z tematyką konferencji.

1 sesja, godz. 10:30-13:00

2 sesja, godz. 14:00-16:30

Tematami obu sesji będzie zagadnienie budowanie misyjnego kościoła otwartego na działanie Ducha Świętego. Kościoła łączącego zarówno nacisk na fundamentalną rolę Pisma Świetego, jak i kluczową rolę Ducha Świętego.

Podkreślającego potrzebę Słowa i Ducha w każdym aspekcie życia kościoła i wierzącego.

Sesje te przyniosą inspirację dla osób zaangażowanych w różnorodną służbę w kościele, a także dla poszukujących inspiracji oraz zachęty do podjęcia kolejnych kroków w służbie dla Boga.

Osoby uczestniczące w sobotniej konferencji zachęcamy do pozostania na wieczorne Revival Night (osobna rejestracja)!

Zarejestruj się

Konferencja odbędzie się we Wrocławiu przy

ul. Muchoborska 10. Park Hotel Diament Wrocław

Konferencja rozpocznie się 3 maja (środa) o godz. 18:00. Drzwi otwarte od godz. 17:00. Weryfikacją rejestracji będzie przedstawienie dokumentu tożsamości z Imieniem i Nazwiskiem wskazanym przy rezerwacji na stronie.

NOCLEG

W miejscu konferencji w hotelu DIAMENT jest możliwość noclegów. Rezerwując prosimy o podanie hasła „PENTEKOSTE” w celu otrzymania 15% zniżki.

Organizator Konferencji

Organizatorem Revival Night jest Pentekoste Network

Pentekoste Network – platforma wsparcia i współpracy osób zaangażowanych w służbę budowania Królestwa Bożego. Ta sieć współdziałania jest bezpośrednim organem wykonawczym wizji oraz programu Misji Pentekoste, której celem jest: odkrywanie powołania do służby, przygotowywanie, wyposażanie, wysyłanie do służby oraz wspieranie w służbie.

Pentekoste Network skupia pastorów, ewangelistów, misjonarzy i osoby w szeroko pojętej służbie dla Boga, połączonych wizją duchowego przebudzenia i budowania kościołów otwartych na działanie Ducha Świętego oraz goszczących manifestującą się Bożą obecność na zgromadzeniach.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.pentekoste.pl i zapoznania się z informacjami o możliwościach partnerstwa, zaangażowania i współpracy.

Tej książki jeszcze nie ma w sprzedaży!

Wypełnij formularz poniżej. Książkę wyślemy na Twój adres email. Bezpłatnie!