08-13 stycznia 2024 | Legionów 40, 43-300 Bielsko-Biała

REVIVAL NIGHTS

Konferencja Przebudzeniowa

MODLITWA I POST

Revival nights

Jesteś gotowy, by otworzyć nowy sezon w Twoim życiu? Konferencja Ogień Przebudzenia, Zgromadzenie Modlitwy i Postu, odbędzie się na początku stycznia 2024 roku. Te zgromadzenia są pełne potężnego uwielbienia i nauczania, ale przede wszystkim to czas spotkania z namaszczeniem i obecnością Boga.

Usługującymi będą: Dr Kamil Hałambiec, Pastorstwo Łukasz i Iza Szweryn, pastorzy Pentekoste Network.

Czas proroczego uwielbienia poprowadzi Revival Fire Band z gościnnym udziałem Peter Pax i Klaudii Błaszczyk z Hillsong London.

Dołącz do nas, jeśli nie chcesz przegapić tych wspaniałych możliwości duchowego wzrostu!

Udział w konferencji jest bezpłatny. Rejestracja obowiązkowa!

Dlaczego warto wziąć udział

1

Inspirujące kazania i przemówienia

Konferencje przebudzenia, takie jak Revival Night, są znane z tego, że przyciągają nie tylko wielu ludzi, ale także wybitnych mówców, którzy dzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą na temat wiary. Te namaszczone posługi przemawiają do serca słuchaczy i inspirują ich do dalszego rozwoju duchowego.

2

Wspólnota

Konferencje przebudzenia to również doskonała okazja do spotkania innych ludzi, którzy podzielają podobne pragnienia oglądania i doświadczania Bożego działania w codziennym życiu. To świetne miejsce do poznania nowych ludzi i nawiązania relacji, które wspomogą wzrost w duchowej dojrzałości.

3

Uczestnictwo w praktykach duchowych

Konferencje przebudzenia to czas duchowej uczty i bogactwa duchowego pokarmu, począwszy od wspólnego uwielbienia i karmienia się Słowem Bożym, przez proroctwa oraz modlitwę o uzdrowienie i uwolnienie. Udział w takich praktykach wspomaga uczestników w pogłębianiu ich relacji z Bogiem.

Poznaj Mówców Konferencji

DR Kamil i Anna Hałambiec

CEO Pentekoste Network

Pastorstwo Kamil i Anna Hałambiec, zaangażowani są w służbę duszpasterską w USA. Ich pragnieniem jest oglądać duchowe przebudzenie wśród rodaków oraz wszędzie, gdzie posyła ich Bóg. Prowadzą również działania Fundacji Pentekoste, Misji, Wydawnictwa i Pentekoste Network.

Dr Kamil z wykształcenia jest teologiem, filozofem, kulturoznawcą, studiował na takich uczelniach jak Yale, Harvard, Bangor, UW, SWPS, UKSW, jest autorem książek (m.in. „Doświadczenie religijne w Pismach Jonathana Edwardsa”) i artykułów naukowych oraz wykładowcą akademickim (River University, Trinity Bible College, Edwards University). Obecnie jako Visiting Fellow prowadzi badania na Uniwersytecie Yale.

Mają czworo dzieci, które sprawiają, że ich życie staje się jeszcze piękniejsze.

www.DrKamil.org
Instagram: @dr.Kamil.Halambiec

Pastorstwo Łukasz i Iza Szweryn

Revival Fire - Kościół Bielsko Biała

Jesteśmy kościołem – ludźmi którzy zawierzyli swoje życie Jezusowi i zdecydowali, że będą mu poddani. W naszych sercach płonie ogień dla Jezusa. Chcemy, żeby Boża miłość i Jego święta obecność przemieniała życie tych, którzy zetkną się z nami.

Wierzymy w to, że nie ma takiego miejsca, ciemnej doliny, trudnej sytuacji, w której Bóg nie może się z nami spotkać. Doświadczamy tego, że jest Bogiem zarówno sprawiedliwym jak i łaskawym, pełnym miłości i mocy. Jest naszym Ojcem, któremu zależy na tym, żeby było nam dobrze – abyśmy chodzili w pełnym zdrowiu i wolności.

WAŻNE PYTANIE
„Czy muszę pościć by móc uczestniczyć w konferencji? Jeśli tak, to jaki rodzaj postu jest dla mnie właściwy?”

ODPOWIEDŹ
Post w sensie biblijnym oznacza powstrzymanie się od jedzenia przez określony czas w ramach aktu poświęcenia, oddania, lub poszukiwania duchowego przewodnictwa. 
Jednakże post można rozumieć także w szerszym kontekście, jako jakąkolwiek formę poświęcenia się Bogu, podczas której ludzie dobrowolnie wyrzekają się czegoś lub poświęcają coś dla Boga. Ten akt rezygnacji lub powstrzymania się od pewnych rzeczy dla Boga jest również znaczący i godny pochwały.

Podejmując decyzję o poście uwzględnij swoje dotychczasowe doświadczenie, stan zdrowia, wiek, możliwości, ale jednocześnie proś Boga, by dał ci odwagę do podjęcia odważnych kroków wiary.

Dla niektórych osób będzie to dzień, kilka dni lub tydzień postu o wodzie, inni będą pościć spożywając wodę i soki np. winogronowy, a dla części osób może to być ograniczenie się do spożywania warzyw i/lub owoców, albo rezygnacja z jakichś innych rzeczy, które są dla nich istotne podczas codziennego życia, tak aby w pełni skoncentrować się na relacji z Panem Bogiem.

Agenda konferencji

Każdego dnia odbywać się będzie nabożeństwo przebudzeniowe o godz. 18:00 (wstęp wolny). Podczas każdego wieczoru przebudzenia (Revival Night) dostępna będzie posługa z modlitwą o zbawienie, uzdrowienie, uwolnienie, napełnienie Duchem Świętym, a także posługa prorocza.
Każdy dzień zgromadzenia modlitwy i postu będzie charakteryzował się szczególnym naciskiem na konkretną prawdę dotyczącą Bożej dobroci i darów:

Poniedziałek, 8 stycznia 2024.
Start konferencji, Revival Night, godz. 18:00
Temat Revival Night: Obfitość Bożych obietnic i błogosławieństw dla wierzącego! Przyjdź z wiarą by przyjąć Boże cuda w każdym aspekcie życia, zarówno fizycznym, materialnym, jak i duchowym.
Poniedziałek, 8 stycznia 2024.
Start konferencji, Revival Night, godz. 18:00
Wtorek, 9 stycznia 2024.
Zgromadzenie modlitwy i postu, godz. 10:00-17:00. Revival Night, godz. 18:00
Temat Dnia: Boże obietnice dotyczące wolności w życiu wierzącego, w każdej dziedzinie życia. Będziemy szczególnie modlić się o uzdrowienie z chorób fizycznych oraz uwolnienie z wszelkiej opresji.
Wtorek, 9 stycznia 2024.
Zgromadzenie modlitwy i postu, godz. 10:00-17:00. Revival Night, godz. 18:00
Środa, 10 stycznia 2024.
Zgromadzenie modlitwy i postu, godz. 10:00-17:00. Revival Night, godz. 18:00
Temat Dnia: Błogosławieństwo napełnienia i chrztu w Duchu Świętym. Cały dzień przepełniony będzie wołaniem i modlitwą o wylanie Ducha Świętego na zgromadzonych. Wieczorem będziemy modlić się o chrzest Duchem Świętym a także o świeże napełnienie dla każdego pragnącego.
Środa, 10 stycznia 2024.
Zgromadzenie modlitwy i postu, godz. 10:00-17:00. Revival Night, godz. 18:00
Czwartek, 11 stycznia 2024.
Zgromadzenie modlitwy i postu, godz. 10:00-17:00. Revival Night, godz. 18:00.
Temat Dnia: Doświadczanie i przeżywanie Bożej obecności oraz wołaniu o duchowe przebudzenie: osobiste, w rodzinach, miastach oraz narodzie.
Czwartek, 11 stycznia 2024.
Zgromadzenie modlitwy i postu, godz. 10:00-17:00. Revival Night, godz. 18:00.
Piątek, 12 stycznia 2024.
Zgromadzenie modlitwy i postu, godz. 10:00-17:00. Revival Night, godz. 18:00.
Temat Dnia: Boży sezon owocowania i plonów dla Twojego życia i kościoła!
Piątek, 12 stycznia 2024.
Zgromadzenie modlitwy i postu, godz. 10:00-17:00. Revival Night, godz. 18:00.
Sobota, 13 stycznia 2024.
Sobotnia konferencja połączona z wykładami Szkoły Biblijnej Instytutu Pentekoste, godz. 13:00-17:00. Revival Night, godz. 18:00.
Temat Dnia: Boży sezon owocowania i plonów dla Twojego życia i kościoła!
Sobota, 13 stycznia 2024.
Sobotnia konferencja połączona z wykładami Szkoły Biblijnej Instytutu Pentekoste, godz. 13:00-17:00. Revival Night, godz. 18:00.

Sobotnia konferencja połączona z wykładami Szkoły Biblijnej Instytutu Pentekoste.

Trzy sesje z których każda obejmuje czas nauczania oraz panelu Q&A, podczas którego uczestnicy będą mogli zadawać pytania związane z tematyką wykładów.

1 sesja, godz. 13:00-14:00

2 sesja, godz. 14:30-15:30

3 sesja, godz. 16:00-17:00

Tematami każdej sesji będzie zagadnienie modlitwy i postu w kościele jako narzędzi do budowania misyjnego kościoła otwartego na działanie Ducha Świętego. Kościoła łączącego zarówno nacisk na fundamentalną rolę Pisma Świetego, jak i kluczową rolę Ducha Świętego. Podkreślającego potrzebę Słowa i Ducha w każdym aspekcie życia kościoła i wierzącego.

Sesje te przyniosą inspirację dla osób zaangażowanych w różnorodną służbę w kościele, a także dla poszukujących zachęty do podjęcia kolejnych kroków w służbie dla Boga.

Zarejestruj się

Konferencja odbędzie się w Bielsku-Białej

Legionów 40, 43-300, Revival Centr Fire

Konferencja rozpocznie się 8 stycznia o godz. 18:00. Drzwi otwarte od godz. 17:00. Weryfikacją rejestracji będzie przedstawienie dokumentu tożsamości z Imieniem i Nazwiskiem wskazanym przy rezerwacji na stronie.

NOCLEG

INFORMACJĘ CO DO NOCLEGU BĘDĄ DOSTĘPNE WKRÓTCE

Organizator Konferencji

Organizatorem Revival Night jest Pentekoste Network

Pentekoste Network – platforma wsparcia i współpracy osób zaangażowanych w służbę budowania Królestwa Bożego. Ta sieć współdziałania jest bezpośrednim organem wykonawczym wizji oraz programu Misji Pentekoste, której celem jest: odkrywanie powołania do służby, przygotowywanie, wyposażanie, wysyłanie do służby oraz wspieranie w służbie.

Pentekoste Network skupia pastorów, ewangelistów, misjonarzy i osoby w szeroko pojętej służbie dla Boga, połączonych wizją duchowego przebudzenia i budowania kościołów otwartych na działanie Ducha Świętego oraz goszczących manifestującą się Bożą obecność na zgromadzeniach.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.pentekoste.pl i zapoznania się z informacjami o możliwościach partnerstwa, zaangażowania i współpracy.

Tej książki jeszcze nie ma w sprzedaży!

Wypełnij formularz poniżej. Książkę wyślemy na Twój adres email. Bezpłatnie!