29 lipca 2023 | ul. Przemysłowa 12a, 64-100 Leszno

REVIVAL NIGHTS

Konferencja Przebudzeniowa

Czas wypełnienia!

Revival nights

Jesteś gotowy, by przejść na kolejny poziom? Kolejne wydarzenie Revival Nights odbędzie się w Lesznie pod koniec lipca 2023 roku. Te wieczory są pełne potężnego uwielbienia i nauczania, ale przede wszystkim to czas spotkania z namaszczeniem i obecnością Boga.

Usługującymi będą: Dr Kamil Hałambiec, oraz prorok Warren Dunlop

Dołącz do nas, jeśli nie chcesz przegapić tych wspaniałych możliwości zmiany życia

Udział w konferencji jest bezpłatny. Rejestracja obowiązkowa!

Dlaczego warto wziąć udział

1

Inspirujące kazania i przemówienia

Konferencje przebudzenia, takie jak Revival Night, są znane z tego, że przyciągają nie tylko wielu ludzi, ale także wybitnych mówców, którzy dzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą na temat wiary. Te namaszczone posługi przemawiają do serca słuchaczy i inspirują ich do dalszego rozwoju duchowego.

2

Wspólnota

Konferencje przebudzenia to również doskonała okazja do spotkania innych ludzi, którzy podzielają podobne pragnienia oglądania i doświadczania Bożego działania w codziennym życiu. To świetne miejsce do poznania nowych ludzi i nawiązania relacji, które wspomogą wzrost w duchowej dojrzałości.

3

Uczestnictwo w praktykach duchowych

Konferencje przebudzenia to czas duchowej uczty i bogactwa duchowego pokarmu, począwszy od wspólnego uwielbienia i karmienia się Słowem Bożym, przez proroctwa oraz modlitwę o uzdrowienie i uwolnienie. Udział w takich praktykach wspomaga uczestników w pogłębianiu ich relacji z Bogiem.

Poznaj Mówców Konferencji

Warren Dunlop

Prorok, Irlandia

Warren Dunlop jest żonaty z Annette i ma jednego syna Aarona. Warren służy Bogu od trzydziestu również usługując w wielu miejscach na świecie, a także w swoim miejscowym kościele. W 2013 roku miał osobiste spotkanie z Panem, kiedy Bóg zadał mu pytanie, czy pójdziesz w moim imieniu? Odpowiedział „Tak Panie, pójdę”.  Od tego czasu Warren podróżował z służbą proroczą w zespołach pięciorakiej służby z Irlandii Północnej do narodów Szkocji, Malawi, Hondurasu, Filipin, Rosji i USA.

Warren ma silne prorocze namaszczenie, które nadaje kierunek i buduje Ciało Chrystusa, a także poszczególne jednostki w ich przeznaczeniu i celu ustanowionym przez Boga. Jego posługę charakteryzuje pragnienie, abyśmy jako Ciało Chrystusa osiągnęli miejsce dojrzałości i ujrzeli pełnię Chrystusa objawiającą się w dzieciach Bożych, które On tak bardzo kocha.

Kamil i Anna Hałambiec

CEO Pentekoste Network

Pastorstwo Kamil i Anna Hałambiec, obecnie zaangażowani w służbę duszpasterską w USA. Prowadzą również działania Misji Pentekoste, której agendami są Wydawnictwo Pentekoste i Pentekoste Network. Dr Kamil jest autorem książek (m.in. „Doświadczenie religijne w Pismach Jonathana Edwardsa”) i artykułów naukowych a także wykładowcą akademickim (River University, Trinity Bible College, WSTS). Obecnie jako Visiting Scholar prowadzi również badania na Uniwersytecie Yale.

Ich pragnieniem jest oglądać duchowe przebudzenie wśród rodaków oraz we wszystkich miejscach do których posyła ich Bóg.

Mają troje dzieci: Nehemiasza, Ezechiela i Abigail.

www.drkamil.org

Agenda konferencji

Podczas każdego wieczoru dostępna będzie posługa z modlitwą o zbawienie, uzdrowienie,

uwolnienie, napełnienie Duchem Świętym, a także posługa prorocza.

Sobota, 29 lipca 2023. Start - 14:00
Drzwi otwarte od godz. 13:30
Godz. 14–15:30, I sesja w temacie pięciorakiej służby!
Godz. 16-17:30, II sesja w temacie służby proroczej!
Godz. 18:00, Revival Night

REJESTRACJA OBOWIĄZKOWA
Sobota, 29 lipca 2023. Start - 14:00
Drzwi otwarte od godz. 13:30
Niedziela, 30 lipca 2023. Start - 10:00
Drzwi otwarte od godz. 09:30
Godz. 10:00, nabożeństwo z posługą proroczą!
Niedziela, 30 lipca 2023. Start - 10:00
Drzwi otwarte od godz. 09:30

Zdjęcia z poprzednich konferencji

Sobotnia konferencja Pentekoste Network – „Czas wypełnienia!”

Dwie sesje z których każda obejmuje czas uwielbienia, nauczania oraz panelu Q&A, podczas którego uczestnicy będą mogli zadawać pytania związane z tematyką konferencji.

1 sesja, godz. 14:00-15:30

2 sesja, godz. 16:00-17:30

Tematami obu sesji będzie budowanie misyjnego kościoła otwartego na działanie Ducha Świętego, w którym funkcjonuje pięcioraka służba zgodnie z Listem ap. Pawła do Efezjan. Kościoła łączącego zarówno nacisk na fundamentalną rolę Pisma Świetego, jak i kluczową rolę Ducha Świętego.

Podkreślającego potrzebę Słowa i Ducha w każdym aspekcie życia kościoła i wierzącego.

Sesje te przyniosą inspirację dla osób zaangażowanych w różnorodną służbę w kościele, a także dla poszukujących inspiracji oraz zachęty do podjęcia kolejnych kroków w służbie dla Boga.

Osoby uczestniczące w sobotniej konferencji zachęcamy do pozostania na wieczorne Revival Night

Zarejestruj się

Konferencja odbędzie się
w Lesznie, 64-100, ul. Przemysłowa 12a

Konferencja rozpocznie się 29 lipca (sobota) o godz. 14:00. Drzwi otwarte od godz. 13:30. Weryfikacją rejestracji będzie przedstawienie dokumentu tożsamości z Imieniem i Nazwiskiem wskazanym przy rezerwacji na stronie.

Organizator Konferencji

Organizatorem Revival Night jest Pentekoste Network

Pentekoste Network – platforma wsparcia i współpracy osób zaangażowanych w służbę budowania Królestwa Bożego. Ta sieć współdziałania jest bezpośrednim organem wykonawczym wizji oraz programu Misji Pentekoste, której celem jest: odkrywanie powołania do służby, przygotowywanie, wyposażanie, wysyłanie do służby oraz wspieranie w służbie.

Pentekoste Network skupia pastorów, ewangelistów, misjonarzy i osoby w szeroko pojętej służbie dla Boga, połączonych wizją duchowego przebudzenia i budowania kościołów otwartych na działanie Ducha Świętego oraz goszczących manifestującą się Bożą obecność na zgromadzeniach.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.pentekoste.pl i zapoznania się z informacjami o możliwościach partnerstwa, zaangażowania i współpracy.

Tej książki jeszcze nie ma w sprzedaży!

Wypełnij formularz poniżej. Książkę wyślemy na Twój adres email. Bezpłatnie!